ZRUŠME SOUKROMÉ EXEKUTORY!

Jsme lidé, kterých se česká exekuční past přímo dotkla, nebo jí utrpěli naši blízcí. Odmítáme nadále přihlížet, jak dluhy ničí naše spoluobčany a s tím i celou zemi. Je načase se postavit byznysu s exekucemi, umožnit lidem se důstojně vypořádat s dluhy a nakopnout českou ekonomiku v době krize. Na kampani pracujeme pod koordinací politického hnutí Budoucnost, pro které je zrušení soukromých exekutorů prioritou a nezbytným krokem pro spravedlivější budoucnost České republiky.

HNUTÍ BUDOUCNOST

Jakou má naše země budoucnost? Pracujeme za peníze, které nám sotva zaplatí slušné bydlení. Každý desátý člověk žije pod hranicí příjmové chudoby. Téměř milion z nás se potýká s exekucí. Desetitisíce lidí nemají ani střechu nad hlavou nebo jim hrozí, že o ni přijdou. Oligarchové zatím bezostyšně prosazují své zájmy. Pánové Křetínský, Kellner, Bakala, Babiš, Tykač a další pustoší naši krásnou zemi a rozkrádají budoucnost nás všech i našich dětí. Důsledkem klimatické krize přicházíme o zdraví, úrodu na polích i vodu ve studnách.
 

Pravidla a daňová zátěž nejvíce dopadají na nás obyčejné lidi, zatímco ti nahoře se jim úspěšně vyhýbají. Politické strany si vybírají zástupná témata a neřeší příčinu problémů.
Kvůli elitářství a neprostupnosti mocenských struktur se lidé nemohou na správě věcí reálně podílet. Z demokracie se stává prázdný pojem. Každý rok do zahraničí odtečou stovky miliard korun. Fungujeme jako montovna pro zbytek Evropy, na které vydělávají spekulanti a majitelé nadnárodních korporací. Krátkozraká politika patří minulosti, je na čase říct, že toho máme dost!

 

Přicházíme s vizí spravedlivé, bezpečné a udržitelné budoucnosti. Budoucnosti, ve které ze společně vytvořeného bohatství těžíme všichni a ne jen úzká vrstva nejbohatších. Budoucnosti, ve které je spolupráce přínosnější než soupeření. Budoucnosti, ve které práce dává smysl a je dobře placená. Budoucnosti, ve které se myslí na všechny.
 

Jsme široké politické hnutí otevřené všem, kdo věří, že změny k lepšímu lze dosáhnout jen společně a systémově. Jsme obyčejní lidé, ale spolu dokážeme neobyčejné věci - i změnit budoucnost jedné nádherné země v srdci Evropy.

Proč zrušit soukromé exekutory?

ZAMEZÍME KORUPČNÍMU PROSTŘEDÍ A BYZNYSU S DLUHY

ZJEDNODUŠÍME KOMUNIKACI DLUŽNÍKA S EXEKUTOREM

USNADNÍME ADMINISTRACI ZAMĚSTNAVATELŮM

NAKOPNEME EKONOMIKU V DOBĚ KRIZE

PRINCIPY TERITORIALITY A JEDEN DLUŽNÍK - JEDEN EXEKUTOR

OMEZÍME PRÁCI NA ČERNO

ALE PŘEDEVŠÍM...

SPRAVEDLNOST

719 503 lidí je v exekuci. Nejste v tom sami!

SPOJTE SE S NÁMI
Stali jste se obětí exekučního systému a chcete se podělit o svou zkušenost? Ozvěte se nám! Společně ukončíme byznys s exekucemi a zajistíme spravedlnost pro ty, kterým exekuce zničily život.